Hakkımızda

20 YILLIK DENEYİM

Avukatlık Büromuz 2002 yılında Av. Mehmet Ovayolu ve Av. Hatice Müge Özkan Ovayolu tarafından kurulmuş olup geniş bir avukat kadrosu ve danışmanları ile müvekkillerine en iyi kalitede danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaya odaklı bir bürodur. Avukatlık Büromuz, güçlü ve uzman kadrosu ve akademik çalışmaları ile tanınan danışmanların da desteğini alarak, müvekkillerine Avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermekte, her türlü kamu kurum ve kuruluşları ile yargı merci nezdinde müvekkillerini temsil etmektedir.

AVUKATLIK BÜROMUZ İŞ HUKUKU, SİGORTA HUKUKU, TAZMİNAT HUKUKU, TİCARET HUKUKU, ŞİRKETLER HUKUKU, GAYRİMENKUL HUKUKU, AİLE HUKUKU, MİRAS HUKUKU, VERGİ HUKUKU, İCRA ve İFLAS HUKUKU  alanları başta olmak üzere hukukun tüm alanlarında hizmet vermektedir.

Hukuk büromuz faaliyetlerini Türkiye ve İngiltere / Londra merkezli olarak sürdürmekte olup, başta İngiltere olmak üzere Avrupa’da yaşayan tüm vatandaşlarımızın Türkiye’de yaşayacakları sorunlara hızlı ve sonuç alıcı çözümler üretmektedir.

Hukuk büromuz aynı zamanda İngiltere’den Türkiye’ye, Türkiye’den İngiltere’ye yerleşmek, yatirim ve ticaret yapmak isteyen tüzel kişilere ve şahıslara danışmanlık yapmakta ve hukuki hizmet vermektedir. Türkiye’de olduğu gibi İngiltere’de de avukatlarimiz ve danismanlarimiz her türlü kamu kurum ve kuruluşları ile yargı mercileri önünde siz değerli müvekkillerine hukuki hizmet sunmaktadır.

Hukuk büromuz Türkçe ve İngilizce dillerinde hizmet vermektedir.

Ovayolu Avukatlık Bürosu farkıyla hizmet almak ister misiniz?

Hemen bize ulaşın!
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram