Tazminat Hukuku

Avukatlık Büromuz iş ve trafik kazalarından doğan geçici ve sürekli iş görememezlik, uzuv kaybı, ölüm, yaralanma, iş gücü kaybı vs nedenlerden dolayı açılacak maddi ve manevi tazminat ile destekten yoksun kalma tazminat davalarında bilgi ve deneyim sahibi olup bu konularda destekten yoksun kalan kişilerin, işçilerin, işverenlerin vekilliğini başarılı biçimde sürdürmektedir. İş kazasına karışan işçilerin ve işverenlerin yasaya uygun hareket edebilmeleri sağlanmakta ve bu suretle hem işçi hem de işveren için doğacak zararlar baştan engellenmektedir.

Avukatlık büromuz maddi hasarli trafik kazalarından doğan değer ve kazanç kaybı gibi tazminat davalarinda uzun yillara dayananan tecrübesi ile danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. Büromuz başta yukarida sayilan alanlar olmak üzere tazminat hukukunu ilgilendiren tüm davalarda deneyimli avukatları ile danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermektedir.

Sağlık turizmi çerçevesinde Avrupa ve Ingiltere’den birçok kişi Türkiye’de saç ekimi veya estetik ameliyatlar yaptırmaktadır. Bu operasyonlardan doğan sorunlardan kaynaklı açılacak maddi ve manevi tazminat davalarında uzman Avukatlarımız ile hizmet vermekteyiz.